Shopping Cart

-20% на кожний другий товар та -30% на кожний третій товар у кошику

Випадіння волосся

Чому волосся випадає?

Періодичне випадання волосся, якщо воно не пов’язане

з гормональними змінами або спадкової

схильністю, може спостерігатися як у чоловіків,

так і у жінок, хоча у жінок частіше буває дифузним,

і викликається різними причинами: депресіями,

стресами, сезонними агресіями навколишнього середовища,

впливом хімічно агресивних речовин.

ЯК ЗАПОБІГТИ ВИПАДАННЯ ВОЛОССЯ

Випадання волосся, не пов’язане з порушенням гормонального балансу або спадковими факторами, можна запобігти за допомогою лінії SILКAT BULBOTON, яка стимулює мікроциркуляцію крові і підтримує гігієну

Догляд ПРОТИ ВИПАДІННЯ BULBOTON

Це спеціальна лінія засобів з активними речовинами, які сприяють зростанню нового волосся і збільшення тривалості їх

існування. Активними речовинами є Полівітамінний комплекс (вітаміни А, В1, В5, В7, Е, F, Н), Волосяною комплекс (амінокислоти

Метіонін, Цистеин), Рослинний активний комплекс (екстракти мирта, індійського каштана і ментол).

КОРИСНЕ ДІЮ

Користь від воздейтвія ДОГЛЯДУ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ВИПАДІННЯ SILKAT BULBOTON полягає переважно:

– в поліпшенні постачання тканин киснем завдяки властивостям індійського каштана,

– в істотному збагаченні поживними елементами завдяки полівітамінні комплекси. Цей комплекс складається з серії вітамінів (А, В1, В5, Е, F, Н), які стимулюють ослаблену цибулину, поставляючи їй живильні елементи, необхідні для гарної регенерації,

– у виведенні шлаків обмінного процесу завдяки волосного комплексу. Цей комплекс містить високий відсоток основних амінокислот (Метіоніну і цистеїну), які стимулюють клітинний обмін, що сприяє відведенню відходів обміну з клітки.

Вітаміни для волосся

Вітамін А, або ретинол, володіє окислювальним дією, яке нейтралізує вільні радикали, які є причиною старіння, клітинної дегенерації, отже можуть викликати випадання волосся.

Вітамін Е, або токоферол, вітамін Н, або біотин, вітамін В5, або пантотенова кислота, задіяні в захисної функції мембран, як клітинної, так і міжклітинної, що допомагає нормальному функціонуванню волосистої частини шкіри, яка забезпечує життя волоса.

Вітамін F, або лінолева кислота, похідна жирних кислот льону. Велика кількість подвійних зв’язків, обумовлених підвищеним вмістом йоду в молекулах жирних кислот, забезпечують правильний водний баланс, що особливо важливо для волосяної цибулини.

Вітамін В7, або інозитол, в синергії з іншими вітамінами комплексу, особливо при супроводі відповідним масажем, життєво необхідний для росту волосся, може запобігти виснаженню цибулин і облисіння.

Вітамін В1, або тіамін, надає важливе дію на шкіру голови, оскільки має потужну тонізуючу властивість, необхідне для пожвавлення живильної цибулини, яка забезпечує силу волоссю.

2 Амінокислоти

Для міцності і хорошої опірності волоссю необхідні амінокислоти (метіонін і цистеїн), які визначають процес зроговіння. Саме кератинізація забезпечує стрижня волоса силу, стійкість і захист.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =

Безкоштовна доставка

При замовленні від 1500 грн

Підтримка клієнтів

За телефонм або в онлайн чат

Офіційний дистрибютор

Оригінальна косметика з Італії

100% Безпечні платежі

LiqPay

BES Ukraine – Професійна косметика для волосся